ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району

Постійні комісії

Положення про постійні комісії Донецької селищної ради VІІ скликання.

Постійні депутатські комісії Донецької селищної ради

Балаклійського району Харківської області

VІІ скликання:

Постійна депутатська комісія з питань планування

бюджету та фінансів Донецької селищної ради

Голова комісії :

Кулик Андрій Володимирович- депутат по виборчому округу № 9

Заступник голови комісії:

Закора Олександр Петрович- депутат по виборчому округу № 3

Секретар комісії:

Чаговець Ольга Семенівна- депутат по виборчому округу № 8

Члени комісії:

Золотарьов Андрій Миколайович- депутат по виборчому округу № 4

Клименко Сергій Михайлович- депутат по виборчому округу № 17

Корпан Віктор Васильович - депутат по виборчому округу № 15

 

 

 

Постійна депутатська комісія з питань законності

та правопорядку Донецької селищної ради

Голова комісії :

Лещенко Людмила Сергіївна- депутат по виборчому округу № 23

Заступник голови комісії:

Лісковський Сергій Дмитрович- депутат по виборчому округу № 5

Секретар комісіЇ:

Мельникова Алла Миколаївна- депутат по виборчому округу № 2

Члени комісії:

Колоколов Едуард Васильович- депутат по виборчому округу № 11

Порубай Наталія Миколаївна- депутат по виборчому округу № 19

Чаговець Анатолій Олексійович- депутат по виборчому округу № 20

 

 

Постійна депутатська комісія по господарській діяльності

та соціальному розвитку Донецької селищної ради

Голова комісії :

Білик Ольга Миколаївна - депутат по виборчому округу № 10

Заступник голови комісії:

Степанець Леонід Михайлович- депутат по виборчому округу № 7

Секретар комісії:

Бочарніков Олександр Володимирович- депутат по виборчому округу № 25

Члени комісії:

Корпан Василь Васильович- депутат по виборчому округу № 18

Лежибоков Володимир Дмитрович- депутат по виборчому округу № 6

Малишко Володимир Васильович- депутат по виборчому округу № 21

Добажанський Олександр Володимирович- депутат по виборчому округу № 24

 

Постійна депутатська комісія по освіті, культурі і спорту, в справах молоді, по охороні здоров’я, торгівлі і громадського харчування Донецької селищної ради

Голова комісії :

Лісковський Олександр Дмитрович - депутат по виборчому округу № 1

Заступник голови комісії:

Романенко Олександр Петрович - депутат по виборчому округу № 26

Секретар комісіЇ:

Собків Олена Іванівна - депутат по виборчому округу № 12

Члени комісії:

Іващенко Олександр Миколайович - депутат по виборчому округу № 13

Заворотній Сергій Володимирович - депутат по виборчому округу № 14

Таран Сергій Васильович - депутат по виборчому округу № 16