ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району

Про заборону несанкціонованої (стихійної) торгівлі ПММ на території Донецької селищної ради

Про заборону несанкціонованої (стихійної) торгівлі ПММ на території Донецької селищної ради

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я № 22

 

Від 30 березня 2018 року

 

 

Про заборону несанкціонованої (стихійної) торгівлі

ПММ на території Донецької селищної ради

Балаклійського району Харківської області.

 

 

Враховуючи численні скарги громадян селища щодо стихійної торгівлі ПММ на території ради без державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності та відповідних дозвільних документів у невстановлених місцях, а саме у дворах приватних домоволодінь, що несе загрозу суспільству та може призвести до пожарів та пошкодження майна громадян. Таким чином, порушується громадський порядок, постійно вчиняються адміністративні правопорушення за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) ст . 161. Незаконний відпуск або придбання бензину чи інших паливно-мастильних матеріалів та ст. 164 КУпАП Порушення порядку провадження господарської діяльності, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконком Донецької селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Заборонити несанкціоновану (стихійну) торгівлю паливно-мастильними матеріалами на території Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області.

 

2. Надіслати дане рішення до Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Лозівської місцевої прокуратури Харківської області та фіскальної служби .

 

3. Провести інформування громадян через розповсюдження інформації на дошках об’яв селищної ради та на офіційному сайті селищної ради щодо недопущення порушень чинного законодавства у сфері торгівлі та міру відповідальності за даного роду правопорушення. Інформувати громадян щодо потенційної небезпеки, шкоди автомобілям та зниження пожежної безпеки від придбання ПММ у невстановлених місцях на території селищної ради.

 

4. Оприлюднити рішення на дошках обяв селищної ради та на офіційному сайті селищної ради.

 

5. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

Донецький селищний голова В. В. Ващенко