ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району

Порядок денний (зі змінами) до LІІ (52) чергової сесії

Порядок денний (зі змінами) до LІІ (52) чергової сесії

 

УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 32 / 02-30/1

 

Від 12 квітня 2018 року

 

Про внесення змін до Розпорядження № 23 / 02-30/1 від 14.03.2018 року

«Про скликання чергової сесіїДонецької селищної ради VІІ скликання»

 

Внести зміни до Розпорядження № 23 / 02-30/1 від 14.03.2018 року «Про скликання чергової сесіїДонецької селищної ради VІІ скликання», а саме: викласти його у такій редакції:

Про скликання чергової LІІ сесіїДонецької селищної ради VІІ скликання

 

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Донецької селищної ради, скликатичергову LІІ сесію Донецької селищної ради VІІ скликання 24квітня 2018 року о 17-30 год. у приміщенні Донецької музичної школи за адресою: смт Донець, вулиця Центральна, 38.

 

На порядок денний винести питання:

 

1. Про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про хід виконання вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”

3. Про затвердження заходів щодо наповнення селищного бюджету на 2018 рік, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2017 року «Про селищний бюджет на 2018 рік», та до програм селищної ради

5. Щодо проведення заходів, присвячених сімдесят третій річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги)

6. Про затвердження Положення про архів Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області; Положення Про експертну комісію Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області та Номенклатури справ.

7. Про затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Донецької селлищної ради

8. Про розгляд заяви Бережного Юрія Федоровича щодо складання ним повноважень депутата Донецької селищної ради VІІ скликання.

9. Про надання пільги багатодітній сім’ї селищної ради у вигляді зменшення батьківської плати за харчування дітей та надання пільги малозабезпеченій сім'ї, в якій виховуються діти, у вигляді звільнення від батьківської плати за харчування дітей у Донецьких Дошкільних навчальних закладах ( ясла-садок) № 1, № 2 Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області

10. Про внесення змін до рішення № 1165-VІІ від 21.12.2017 року

11. Про розгляд протоколу комісії з управління комунальною власностію територіальної громади Донецької селищної ради

12. Про розгляд питань землевідведення, землекористування та інших питань, що стосуються земельного фонду на території селищної ради

13. Різне

 

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВАВ. В. ВАЩЕНКО