ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району

Рішення № 1889- VІІ від 11.10.2019 р Про добровільне об’єднання територіальних громад

Рішення № 1889- VІІ  від 11.10.2019 р Про добровільне об’єднання територіальних громад

 

УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХХІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 1889 -VІІ    від 11 вересня 2019 року 

 

Про добровільне об’єднання

територіальних громад

 

Враховуючи висновки Харківської обласної державної адміністрації, що затверджені Розпорядженням голови обласної державної адміністрації Ю. О. Світличною за № 471 від 10 вересня 2019 року “Про затвердження висновків щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень місцевих рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад”, відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статтями 6, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи результати громадського обговорення Донецька селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Об'єднатися у Донецьку селищну об'єднану територіальну громаду, до якої увійдуть територіальні громади:

Донецька селищна рада (смт Донець, село Дальня Шебелинка, село Копанка, село Прогрес, село Червона Гірка), Андріївська селищна рада (смт Андріївка).

2. Адміністративним центром Донецької селищної об'єднаної територіальної громади визначити смт Донець Балаклійського району Харківської області.

3. Затвердити план організаційних заходів щодо добровільного об'єднання територіальних громад (додаток 1 до рішення).

4. Необхідні заходи, щодо добровільного об`єднання в Донецьку селищну об’єднану територіальну громаду, провести відповідно принципів добровільності, строків і норм визначених Конституцією України та чинним законодавством України.

5. Доручити Донецькому селищному голові Ващенку Віктору Вікторовичу звернутися до Харківської обласної державної адміністрації з клопотанням до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішень про призначення перших виборів депутатів Донецької селищної об’єднаної територіальної громади та відповідного селищного голови в установленому законом порядку.

 

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА В. В. ВАЩЕНКО

 

 

 

ДОДАТОК № 1 до рішення LХХІV сесії VІІ скликання № 1889-VІІ від 11 вересня 2019 року

 

П л а н

організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад

 

1. Забезпечувати подання роз’яснювальних матеріалів з питань об’єднання територіальних громад на дошках оголошень, у мережі Інтернет.

Спільна робоча група 

2. Щомісячно проводити засідання робочої групи для обговорення перспективних напрямів діяльності в процесі об’єднання територіальних громад.

Спільна робоча група

3. За умови відповідності проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад Конституції та законам України розробити проекти Статуту та затвердити Програму соціально-економічного розвитку Донецької селищної об’єднаної територіальної громади району Харківської області на 2020 рік.

Спільна робоча група 

4. Звернутися до організації, що має відповідні дозволи та ліцензії на виконання землевпорядних робіт, для проведення інвентаризації меж новоутвореної територіальної громади та складання Генерального плану об’єднаної територіальної громади.

 Спільна робоча група 

5. Вжити заходів щодо забезпечення права на першочергове отримання земельних ділянок в порядку визначеному законодавством мешканцями відповідного населеного пункту.

 Спільна робоча група

6. Провести інвентаризацію наявних приміщень, що знаходяться у комунальній власності територіальних громад для подальшого розміщення у них спеціальних служб;

Спільна робоча група 

7. Звернутися до обласної та районної рад щодо передачі у комунальну власність об’єднаної територіальної громади майна і техніки для забезпечення надання якісних послуг населенню;

Спільна робоча група 

8. Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством щодо реєстрації новоутвореного об’єднання територіальних громад.

Спільна робоча група

10. Підготувати положення та посадову інструкцію про старосту.

Спільна робоча група

11. Розробити організаційну структуру та штатний розпис виконавчого органу об’єднаної територіальної громади.

Спільна робоча група

Донецький селищний голова                    В. В. Ващенко