ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району

Результати конкурсу експертів-оцінювачів

LХІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 грудня 2018 року № 1610 -VІІ

Прорезультати конкурсу експертів-оцінювачів на право проведення оцінювання обєкту, що підлягає передачі в оренду: нежитлове приміщення «1а» загальною площею 105,6 кв.м. по вул. Газовиків, 5 в смт Донець Балаклійського району Харківської області

Відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, ст. 43, ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі протоколу засідання комісії з управління комунальною власністю територіальної громади Донецької селищної радивід 18.12.2018 року, Донецька селищна рада В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити протокол засідання комісії з управління комунальною власністю територіальної громади Донецької селищної ради від 18.12.2018 року.

2. Визнати переможцем конкурсу експертів-оцінювачів на право проведення оцінювання обєкту, що підлягає передачі в оренду : нежитлове приміщення «1а» загальною площею 105,6 кв.м. по вул.Газовиків,5 в смт Донець Балаклійського району Харківської області ТОВ “Антей Інвест Груп” код ЄДРПОУ : 38116904, юридична адреса: 61051 Україна м. Харків, вул. Данилевського, 38 оф. 14.

3. Оприлюднити результат конкурсу експертів-оцінювачів на офіційному веб-сайті селищної ради http://donets.balrada.gov.ua /

4. Контроль за виконанням рішення покласти на управління комунальною власністю територіальної громади Донецької селищної ради (голова комісії — депутат Кулик А.В. ).

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                  В. В. ВАЩЕНКО