ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району

внесення змін до Методикі розрахунку орендної плати за майно

LХІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 20 грудня 2018 року № 1611 -VІІ

Про внесення змін до Додатку № 3 до рішення ХLVІІІ сесії Донецької селищної ради VІI скликання від 01.02.2018 року№ 1213 –VІI Методика розрахунку орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади Донецької селищної ради та пропорції її розподілу”

Відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, ст. 43, ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі протоколу засідання комісії з управління комунальною власністю територіальної громади Донецької селищної радивід 21. 02. 2018 року, Донецька селищна рада В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити протокол засідання комісії з управління комунальною власністю територіальної громади Донецької селищної ради від 18.12.2018 року.

2. Внести зміни до Додатку № 3 до рішення ХLVІІІ сесії Донецької селищної ради VІI скликання від 01.02.2018 року № 1213 –VІI “ Методика розрахунку орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади Донецької селищної ради та пропорції її розподілу”, а саме викласти п. 9 у новій редакції:

9 . Донецькій селищній раді та підприємству ЖКГ «Донецьке» нараховувати орендну плату:

  • для юридичних осіб із застосування індексу інфляції за попопередній місяць, а саме:

за січень місяць 2019 року для юридичних осіб нарахувати орендну плату на рівні грудня місяця 2018 року; з лютого місяця 2019 року - із застосуванням індексу інфляції за попопередній місяць ;

  • для фізичних осіб – застосовувати індекс інфляції за попередній місяць.”

    3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з управління комунальною власністю територіальної громади Донецької селищної ради (голова комісії — депутат Кулик А. В. ).

ДОНЕЦЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА В. В. ВАЩЕНКО