ОмскАвтоСклад

Донецька селищна рада Балаклійського району
Кол-во строк: 
Заголовок Автор Хиты
Додаток до програми бюджету розвитку 35 Автор: Анастасия Романовская 125
Додаток до програми ДНЗ - 35 сесії Автор: Анастасия Романовская 97
Додаток ліміти до 35 сесії Автор: Анастасия Романовская 98
Додаток 7 до 35 сесії Автор: Анастасия Романовская 95
Додаток 4-6 до 35 сесії Автор: Анастасия Романовская 108
Додаток 2 до 35 сесії від 08.06.17 Автор: Анастасия Романовская 110
Додаток 1 до 35 сесії від 08.06.17 Автор: Анастасия Романовская 108
Поіменне голосування до 32 сесії Автор: Анастасия Романовская 94
Зворотній зв'язок Автор: Administrator 122
Головна Автор: Administrator 22854
Доступ до публічної інформації Автор: Administrator 150

Подкатегории

  • Новини
  • Оголошення
  • Про селищну раду
  • Селищна рада
  • Виконавчий комітет ради
  • Структура селищної ради
  • Розпорядження голови
  • Регуляторна діяльність
  • Бюджет селищної ради
  • Державні закупівлі
  • Програми
  • Захист персональних даних
  • ЖКХ
  • Номенклатура справ
  • Постійні комісії

    Постійні депутатські комісії Донецької селищної ради

    Балаклійського району Харківської області

    VІІ скликання

     

     

    Постійна депутатська комісія з питань планування

    бюджету та фінансів Донецької селищної ради

     

     

    Голова комісії :

    Кулик Андрій Володимирович- депутат по виборчому округу № 9

     

    Заступник голови комісії:

    Закора Олександр Петрович- депутат по виборчому округу № 3

     

    Секретар комісії:

    Чаговець Ольга Семенівна- депутат по виборчому округу № 8

     

    Члени комісії:

     

    Золотарьов Андрій Миколайович- депутат по виборчому округу № 4

     

    Клименко Сергій Михайлович- депутат по виборчому округу № 17

     

    Корпан Віктор Васильович - депутат по виборчому округу № 15

     

     

     

     

     

    Постійна депутатська комісія з питань законності

    та правопорядку Донецької селищної ради

     

     

    Голова комісії :

    Лещенко Людмила Сергіївна- депутат по виборчому округу № 23

     

    Заступник голови комісії:

    Лісковський Сергій Дмитрович- депутат по виборчому округу № 5

     

    Секретар комісіЇ:

    Мельникова Алла Миколаївна- депутат по виборчому округу № 2

     

    Члени комісії:

     

    Колоколов Едуард Васильович- депутат по виборчому округу № 11

     

    Порубай Наталія Миколаївна- депутат по виборчому округу № 19

     

    Чаговець Анатолій Олексійович- депутат по виборчому округу № 20

     

     

     

    Постійна депутатська комісія по господарській діяльності

    та соціальному розвитку Донецької селищної ради

     

     

    Голова комісії :

    Білик Ольга Миколаївна - депутат по виборчому округу № 10

     

    Заступник голови комісії:

    Степанець Леонід Михайлович- депутат по виборчому округу № 7

     

    Секретар комісії:

    Бочарніков Олександр Володимирович- депутат по виборчому округу № 25

     

    Члени комісії:

     

    Корпан Василь Васильович- депутат по виборчому округу № 18

     

    Лежибоков Володимир Дмитрович- депутат по виборчому округу № 6

     

    Малишко Володимир Васильович- депутат по виборчому округу № 21

     

     

     

    Постійна депутатська комісія по освіті, культурі і спорту, в справах молоді, по охороні здоров’я, торгівлі і громадського харчування Донецької селищної ради

     

     

    Голова комісії :

    Лісковський Олександр Дмитрович - депутат по виборчому округу № 1

     

    Заступник голови комісії:

    Романенко Олександр Петрович - депутат по виборчому округу № 26

     

    Секретар комісіЇ:

    Собків Олена Іванівна - депутат по виборчому округу № 12

     

    Члени комісії:

     

    Іващенко Олександр Миколайович - депутат по виборчому округу № 13

     

    Заворотній Сергій Володимирович - депутат по виборчому округу № 14

     

    Таран Сергій Васильович - депутат по виборчому округу № 16

     

    Бережний Юрій Федорович - депутат по виборчому округу № 24